Size de "modüler ve terzi işi" çözümler sunalım!

MİNDUCE BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ

“a creative mind to produce”

Minduce Bilgi İletişim Teknolojileri olarak 1999’dan beri uluslararası standartlarda bilişim çözümleri üreten, 500’ün üzerinde kongreye uygulama geliştirmiş, online kongre hizmetleri konusunda uzman ekibimiz ile medikal alanda hizmet sunan bir teknoloji ve danışmanlık ofisiyiz. Medikal alanda edindiğimiz deneyimle, ihtiyaçlarınızı karşılayan en doğru servis ve çözümleri oluşturup, en uygun koşullarla sunuyoruz.

“güvenilir bir çözüm ortağı”

Paylaştığımız uzmanlık ve deneyim ile iş ortaklarımızın müşterileriyle ilişkilerini daha verimli hale getirmelerine yardımcı olan servisler geliştirmekteyiz. Onları yeni teknolojiler ile buluşturup, sonuç odaklı, etkin ve efektif hizmetlerle geleceğe taşımaktayız. Başarılı her projenin bir diğerini getireceğine ve ilişkilerimizin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Memnuniyetiniz için, analiz ve tasarım uzmanlığımızla ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, değişen teknoloji ile de yeni ürünlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Rakiplerine öncülük eden "modüler" yapıdaki ürünlerimizi esnek yapıları sayesinde koşullarınıza, tercihlerinize ve amaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Bu sayede "uygun maliyetli" ve "ihtiyaçlarınıza tam uygun" olmalarını sağlıyoruz.

“inovatif ve yaratıcı servisler”

Sektördeki lider uygulamaları hayata geçirmiş ekibimiz ile ağırlıklı olarak web uygulamaları, masaüstü ve mobil ürünler geliştirmekteyiz. Modüler çözümlerin yanında özel ihtiyaçlar için "terzi işi" servis ve çözümleri de projelendirerek hayata geçiriyoruz.

Online Bildiri Özeti Online Kayıt Online Bilimsel Program Online Makale Elektronik Poster bildirimerkezi.com kongreuzmani.com