regModule

Kongre, kurs, sosyal aktiviteler, transfer kaydı ve konaklama rezervasyonunun internet üzerinden yapılmasını sağlayan sistemdir. Sanal pos üzerinden kredi kartı ile ödeme alma imkanı sunar. Sanal pos hizmetinin olmadığı veya tercih edilmediği durumlarda havale-eft, mail order vb. ödeme seçenekleri de katılımcıya sunulabilir.

Katılımcı, ödeme seçeneklerine ek olarak dilerse bir sponsor firma üzerinden de kayıt işlemini gerçekleştirebilir. Bu durumda sponsor firma mail adresine gönderilen otomatik bilgilendirme maili ile kalan ödeme işlemlerini sponsor, katılımcı adına yapabilir.

Katılımcıları ve sponsor firmalar kongre web sitesinden kayıt süreçlerini online takip edip, organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan konfirmasyon alabilirler.

Onsite Kullanım

  • regModule, kongre sırasında kayıt desklerinde de kullanılabilmekte, barkod sistemi ile yaka kartı basıp, okutulduğunda ilgili kişi bilgilerini operatöre getirebilmektedir.
  • Desklerin lokal bir ağa ve servera ihtiyaç duymamaları sisteme girişlerin gerek kongre otelinden, gerekse diğer otellerden de online yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.
  • Katılımcıların dönüş transferleri desklerden operatör ile veya kiosklar üzerinden self-transfer ile alınabilmekte, hareket saatlerine göre raporlanabilmektedir.
  • Gün gün saat saat, hangi katılımcının ne zaman otele geldiği, hangi oturuma katıldığı, hangi standlara uğradığı da yine barkodlu yaka kartı kayıtları sayesinde raporlanabilir.

Online Bildiri Özeti Online Kayıt Online Bilimsel Program Online Makale Elektronik Poster bildirimerkezi.com kongreuzmani.com